馃尯 Po偶egnania nadszed艂 czas…馃尯

Przez sytuacj臋 zwi膮zan膮 z epidemi膮 koronawirusa zako艅czenie roku szkolnego 2019/2020 we wszystkich plac贸wkach by艂o w tym roku wyj膮tkowe, zupe艂nie inne ni偶 poprzednie 鈥 nie odby艂y si臋 uroczyste apele z wr臋czeniem nagr贸d i rozdaniem 艣wiadectw.
 
U nas by艂 to dzie艅 podw贸jnie wyj膮tkowy, bowiem wraz z ko艅cem roku szkolnego odesz艂a na emerytur臋  Pani El偶bieta Niemczyk,  nauczycielka i dyrektor szko艂y zwi膮zana z „Czw贸rk膮” od 35 lat.
 
W tym miejscu pragniemy jeszcze raz gor膮co podzi臋kowa膰 Pani Dyrektor za wsp贸lne lata dobrej i owocnej wsp贸艂pracy oraz serce w艂o偶one we wszelkie podj臋te dzia艂ania na rzecz uczni贸w, rodzic贸w, nauczycieli i szko艂y.
Zapisa艂a Pani najbardziej warto艣ciowe karty w historii SP4! A w naszych sercach wyry艂a entuzjazm, zapa艂 do pracy i mi艂o艣膰 do tego miejsca.
To dla nas zaszczyt, 偶e mogli艣my pracowa膰 tutaj razem z Pani膮!
 
呕yczymy, aby wszystkie plany i marzenia odk艂adane na p贸藕niej spe艂ni艂y si臋 w艂a艣nie teraz!
A opr贸cz tego 偶yczymy: zdrowia, tylko 偶yczliwych ludzi wok贸艂 siebie, pogody ducha, nieko艅cz膮cego si臋 dobrego humoru oraz ciep艂a i spokoju w 偶yciu osobistym.