馃拰 List od wychowawczyni kl. 8 c 馃拰

Min臋艂o pi臋膰 wsp贸lnych lat. Jak ten czas szybko leci?…. Pami臋tam, jak przyszli艣cie na Wary艅skiego 鈥 ma艂e czwartaczki. A dzisiaj ju偶 wy偶si ode mnie wychodzicie ze szko艂y. Z dum膮 patrz臋, jak wyro艣li艣cie, spowa偶nieli艣cie, macie tyle plan贸w na przysz艂o艣膰. Jestem pewna, 偶e wszystkie si臋 spe艂ni膮. Musicie tylko wierzy膰, 偶e – jak mawia艂 Paulo Coelho – kiedy si臋 czego艣 pragnie, wtedy ca艂y wszech艣wiat sprzysi臋ga si臋, by艣my mogli spe艂ni膰 nasze marzenia.
Jeste艣cie pi臋kni i m艂odzi, ca艂y 艣wiat stoi przed Wami otworem. Prosz臋 Was, id藕cie w ten 艣wiat do przodu, a tylko czasem obejrzyjcie si臋 wstecz i wspomnijcie szkolne mury, przyjaci贸艂 ze szkolnej 艂awy, nauczycieli i wychowawc臋, kt贸ry i Was zawsze b臋dzie mi艂o wspomina艂. 呕egnajcie, a mo偶e do zobaczenia? 鉂わ笍
Wasza wychowawczyni, Ela Zych

馃憞馃憞馃憞

馃憠 …P.R.E.Z.E.N.T.A.C.J.A… 馃憟

 

Uczniowie kl. 8 c r贸wnie偶 偶egnaj膮 si臋 ze szko艂膮
i wspominaj膮 wsp贸lnie sp臋dzone chwile鈥馃檪