NAJCIEKAWSZE ZAK膭TKI NASZEJ OJCZYZNY – konkurs 馃摳

Fundacja Szk贸艂 Si贸str Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udzia艂u w V edycji Konkursu Fotograficznego „Najciekawsze zak膮tki naszej ojczyzny”.

Podstawowym celem konkursu jest promowanie pi臋kna naszego kraju oraz odkrywania niezwyk艂ych zak膮tk贸w naszej Ojczyzny; rozbudzanie w艣r贸d m艂odzie偶y zainteresowania przyrod膮, kultur膮 i tradycj膮 naszej Ojczyzny; rozwijanie umiej臋tno艣ci obserwacji, wra偶liwo艣ci artystycznej, inwencji tw贸rczej i kreatywno艣ci oraz prezentacja tw贸rczo艣ci m艂odzie偶y w dziedzinie fotografii.

Tematem fotografii powinny by膰 niezwyk艂e krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mog膮 to by膰 miejsca dot膮d nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych uj臋ciach, prezentuj膮ce w ciekawy i niekonwencjonalny spos贸b ich walory.

Konkurs odbywa si臋 w dw贸ch kategoriach wiekowych:
  1. Szko艂a podstawowa (kl. IV-VIII).
  2. Szko艂a 艣rednia.

Wi臋cej informacji oraz regulamin konkursu na stronie internetowej: http://nazaretankifundacja.pl/