Informacja z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,
w obecnej  trudnej sytuacji, w której wszyscy znaleźliśmy się,  pragniemy nadal z Państwa placówkami współpracować. Aktualnie   jest to zadanie   utrudnione.  Szczególnie, że nie mamy możliwości bezpośredniego wspierania nauczycieli, specjalistów pracujących w szkołach,  rodziców oraz dzieci i młodzieży. Rodząca się potrzeba zainspirowała nas do szukania nowych ścieżek docierania do  naszych klientów. W związku z tym, z ogromną radością zapraszamy Państwa do obserwowania naszej strony na Facebook’u – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dzierżoniowie i Filia w Bielawie (https://www.facebook.com/Poradnia-Psychologiczno-Pedagogiczna-wDzier%C5%BConiowie-i-filia-w-Bielawie-103522894630321/?epa=SEARCH_BOX)
 
Facebook jako serwis społecznościowy daje nam duże możliwości bliskiego kontaktu z Państwem. Według badań jest to aplikacja najczęściej używana przez dorosłych na smartfonach. To samo pokazują nam statystyki odwiedzin strony i aktywnego wykorzystywania treści, które tam umieszczamy. Nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich rodziców, którzy też mogliby korzystać z zasobów naszej  strony.      
 
Mamy nadzieję, że mimo znalezienia się nas wszystkich w nowej i trudnej rzeczywistości, uda nam się jak najlepiej utrzymać dotychczasową współpracę .
 
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy DUŻO ZDROWIA. 
p.o. dyrektor Renata Kryczek
wicedyrektor Małgorzata Horożaniecka