Nie ma zimy, nie ma śniegu, … ale jest lodowisko!

W środę, 5 lutego, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wyruszyli do Świdnicy na lodowisko.
Stali bywalcy pomagali świeżakom w zakładaniu łyżew oraz stawianiu pierwszych kroków na tafli lodowiska. Oj, byli i tacy, którzy od początku do końca z uporem trzymali się barierek. Jednak większość poruszała się pewnie i sprawnie w rytmie towarzyszącej łyżwiarzom muzyki.
 
Następny punkt programu wycieczki to obejrzenie filmu pt. ”Chłopiec i wilk”. Główny bohater, Hugo, wyjeżdża na wakacje do babci – Sary. Starsza pani mieszka samotnie w domu nad brzegiem morza, a jej największym marzeniem jest zorganizowanie hucznego przyjęcia, na które stawi się cała rodzina. Kiedy na miejsce zaczynają przybywać kolejni goście, Sara opowiada im niezwykłą historię. Według niej – w dzień swoich 80-tych urodzin – zostanie porwana przez… wilka. Oj, niejedna łezka popłynęła, bo …… to bardzo wzruszający film.
A później już tylko szybkie zakupy w galerii i powrót do Bielawy.
Oprac. I.W.
 
Zdjęcia w Galerii