Wizyta Mikołaja na ul. Ludowej

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia klasę I c i II c odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, na nosie okulary, a na plecach dźwigał worek z prezentami. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły i rozmowny. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegło w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Dzieci śpiewały Mikołajowi piosenki, tańczyły, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

R.Łuczyńska i B. Sask

Zdjęcia w Galerii.