Dzień Postaci z Bajek po angielsku

W piątek 30 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Postaci z Bajek. W tym roku zawitała do nas Myszka Miki, która niedawno obchodziła swoje 90 urodziny. Z tej okazji na uczniów czekało wiele atrakcji, a szkoła zamieniła się w prawdziwy Disneyland. Wszyscy bawili się fantastycznie. Dzieci z klas 1-3 wzięły udział w specjalnie przygotowanej lekcji języka angielskiego, podczas której poznawały bohaterów „Myszki Miki”. Pani dyrektor Elżbieta Niemczyk, jako wzorowa „mama” przeczytała „swoim dzieciom” bajkę, którą później mogły obejrzeć w wersji angielskiej. Najmłodsi uczniowie przygotowali również zakładki do książek z motywem Myszki Miki lub Minnie. Za zaangażowanie wszystkie klasy 1-3 otrzymały specjalne dyplomy. Atrakcją był również zorganizowany konkurs plastyczny. Wszyscy uczniowie mogli przygotować prace plastyczną na temat Myszki Miki lub Minnie. Wszystkie prace zostały nagrodzone ocenami z języka angielskiego. Dla klas 4-8 nauczyciele języka angielskiego przygotowali specjalne zadania z Myszką Miki w roli głównej. To był bardzo udany dzień. Kolejny bajkowy gość już za rok. Zapraszamy!

Zdjęcia w Galerii.