Wizyta przedszkolaków w małej czwórce

21 lutego 2018 r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sportowego. Klasa I c z wielką przyjemnością gościła przedszkolaków w swojej sali, pokazując im, jak uczą się pierwszoklasiści. Największe emocje u naszych gości wzbudziła zabawa z tablicą interaktywną. Chętnie i z uśmiechem wykonywały zadania na tablicy, za które nagradzane były oklaskami przez swoich starszych kolegów. W czasie zajęć nie zabrakło zabaw ruchowych, piosenek i wierszy, do których włączały się z radością przedszkolaki. Przed opuszczeniem naszej szkoły uczniowie klasy I zostali obdarowani upominkami przygotowanymi przez swoich młodszych kolegów. Natomiast gościom za udział w zajęciach wręczono torbę słodyczy. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Dzięki tej wizycie przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie. Zajęcia te miały na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I. Sześciolatki zostały zaproszone na kolejne spotkania w szkole.

B. Saska

Więcej zdjęć w Galerii.