Przedszkolaki z wizytą w szkole

2 lutego w naszej szkole zagościły dzielne dzieci z gr. V z Publicznego Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek. Jest to grupa, której uczniowie we wrześniu przekroczą szkolny próg. Dzieci były bardzo ciekawe i zadawały dużo pytań. Dzięki nim mogliśmy pokazać im to, co tak bardzo ich interesowało. Dzieci odwiedziły panią dyrektor, szkolną bibliotekę, salę gimnastyczną oraz wiele innych pomieszczeń. Brały udział w lekcji klasy 1b, a uczniowie tej klasy odstąpili naszym gościom swoje miejsca w ławkach, co choć na chwilę pozwoliło poczuć im się jak uczniowie. Dzieciom bardzo podobały się własnoręcznie zrobione instrumenty przez starsze klasy oraz szkolna świetlica i plac zabaw.
Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy na spotkania z cyklu Akademii Przedszkolaka Żaka. Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej zdjęć w Galerii.