W karnawałowym rytmie

1 lutego, w czwartkowe popołudnie, uczniowie klas młodszych licznie przybyli do szkoły na długo oczekiwany bal karnawałowy. Przygotowań do balu było sporo. Świadczyły o tym przepiękne, kolorowe stroje młodych tancerzy, których serdecznie przywitał wicedyrektor p. Arkadiusz Piasecki i życzył wszystkim wspaniałej zabawy. Przy akompaniamencie zespołu muzycznego dzieci bawiły się znakomicie. Były tańce w parach, indywidualne oraz zbiorowe, nie zabrakło także tradycyjnych wężyków. Roztańczeni uczniowie porwali na parkiet swoich wychowawców, a także niejedną mamę czy tatę. W przerwie posilili się słodkim poczęstunkiem przygotowanym jak zawsze przez niezastąpionych rodziców. Były pyszne ciasta, napoje, a nawet pizza. Oprawę muzyczną całej imprezy przygotowali GRATIS p. Dominika Boczula i p. Łukasz Kulpiński, za co wszyscy uczniowie klas I-III, ich rodzice oraz nauczyciele bardzo, bardzo dziękują!!!

 

Bal był udany, świadczą o tym bolące nogi oraz radosne, roześmiane twarze uczestników.

H. Kowalska

Zdjęcia w Galerii.