Pokaz BreakDance

20 X odbył się w naszej szkole specjalny pokaz BreakDance – specyficznego i unikatowego tańca z dużą liczbą elementów siłowo-sprawnościowych oraz kroków wykonywanych „w parterze”, czyli rękami i nogami (a często całym ciałem) na ziemi. Występ dedykowany był najmłodszym naszym podopiecznym, czyli klasom I-III. Do uczestnictwa w zajęciach zachęcali uczniów instruktorzy tańca p. Grzegorz Gniwecki oraz p. Klaudia Watemborska. Dużymi umiejętnościami w tym zakresie popisali się również uczniowie klasy Ib Kacper Hofman i Szymon Sikorski oraz Radosław Kanior z III a. Występ wszystkim się bardzo podobał, wielu uczniów nabrało chęci do zgłębiania wiedzy i poznania tajników tańca BreakDance oraz zdobycia umiejętności prezentowanych przez naszych gości.

H. K.

Zdjęcia w zakładce Galeria.