Dynia, dynia i … po dyni

„Festiwal Dyni” w czwórce już za nami, zabawa była przednia. Przekazujemy parę informacji dla ciekawskich.
Jak wiadomo, we wtorek przyszliśmy wszyscy: dzieci, nauczyciele i dyrekcja szkoły w dyniowych kolorach, cała szkoła była pomarańczowa, żółta i brązowa, na naszych buziach kwitły dyniowe uśmiechy a dzieciaki miały dyniowe nastroje. W naszym dyniowym holu stworzyliśmy piękną wystawę dyniowych prac wykonanych przez dzieci, która zachwycała dyniowymi pomysłami. Wszystkie prace zajęły pierwsze miejsce i dzieci otrzymały dyniowe upominki. Panie uczące języka angielskiego wykonały z dziećmi piękne dyniowe zakładki do książek i nauczyły dyniowych słówek po angielsku. Świetliczaki wykonywały piękne, dyniowe malunki i bawiły się w dyniowe zabawy. Nauczyciele kultury fizycznej poprowadzili z dziećmi dyniowe zajęcia sportowe z różnymi dyniowymi konkurencjami. Nasze dyniowe nastroje będą trwały do końca tygodnia. Dyniowe zdjęcia i zabawy w zakładce Galeria.

Do zobaczenia za rok na dyniowym święcie.
Pozdrawiamy.
Mały Samorządzik i Duży Samorząd Sp4
E. Seroczyńska