Zabawa w kolorach jesieni

Już tradycyjnie w ostatnią sobotę września (30-go) bawiliśmy się na szkolnym pikniku! Imprezę otworzyła p. dyrektor Elżbieta Niemczyk, witając uczniów, ich rodziców, dziadków, absolwentów szkoły, nauczycieli i wszystkich sympatyków ,,Czwórki” oraz zaproszonych gości. Zaproszenie na piknik przyjęli m.in.: wiceburmistrz Bielawy p. Małgorzata Greiner, dyrektor MZPO w Bielawie p. Ewa Kowalik, radny miasta Bielawa p. Józef Gajda oraz przedstawiciele Rady Rodziców SP4.

Piknik pod hasłem Kolorowa jesień rozpoczęły występy artystyczne naszych podopiecznych – tańce towarzyskie, współczesne, występy muzyczne. Na przygotowanych wcześniej stoiskach można było dostać wspaniałe potrawy: sałatki warzywne, kiełbaski, wyborne ciasta, gofry, watę cukrową, soki i napoje. Impreza wypełniona była wieloma atrakcjami. Dużą popularnością cieszyły się: ściana wspinaczkowa, kącik plastyczny, zawody sportowe i warcabowe i, jak zwykle, malowanie twarzy. Nowością było spotkanie ze strażakami, którzy nie tylko pokazali, na czym polega ich praca, ale tez pozwolili zajrzeć do środka wozu strażackiego. Nad przebiegiem całości czuwała i piknik prowadziła p. S. Czyżewska, a przygotowaniem zajęli się wszyscy nauczyciele, uczniowie i rodzice. Szczególne podziękowania należą się sponsorom. Dzięki tej imprezie mogliśmy miło spędzić czas i pokazać, że w naszej szkole, oprócz solidnej pracy i nauki, możemy się też wspólnie bawić.

Barbara Boczula

Zdjęcia w Galerii.