Przełajem do sukcesu

 

Dnia 29.09.2017 w Niemczy odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Szkołę Podstawową nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum w Bielawie reprezentowała 22 osobowa grupa uczniów (G. Leśniak, B. Telesiewicz, M. Drzyzga, K. Tarasowski, W. Sury, K. Jurczyk, M. Makarucha, B. Bułka, D. Frącek, S. Weigelt, A. Jaworski, M. Mirecka, O. Bandura, D. Mączyńska, J. Smagieł, N. Mucha, M. Smolińska, N. Miłoś, Z. Pawełek, W. Kowalska, Z. Sołtysik, I. Modrzewska). Reprezentacje dziewcząt i chłopców miały do pokonania po 10 okrążeń wokół wyznaczonej trasy. Miło nam poinformować, iż w wyniku przeprowadzonej rywalizacji obie reprezentacje „czwórki” zajęły pierwsze miejsce. Ponadto uczniowie A. Jaworski oraz D. Mączyńska uzyskali najlepsze wyniki spośród wszystkich startujący zawodników.

Janusz Weigelt.

Więcej zdjęć w Galerii