Dzień Mamy i Taty

Dnia 31 maja 2017 r. z okazji minionego Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty, uczniowie klasy III d przygotowali program artystyczny. Na zaproszenie dzieci do szkoły przybyli wszyscy rodzice. W swoim przedstawieniu uczniowie pokazali, jak wielką miłością ich darzą. Były wiersze, piosenki i tańce. Na koniec wychowawczyni klasy odczytała, wykonane przez pociechy, opisy mam i ojców, które wszystkich wzruszyły i rozbawiły do łez.
Po występie wszyscy uczniowie wręczyli rodzicom laurki oraz samodzielnie zrobione kolorowe miseczki z gliny.
Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Okazało się, że rodzice przygotowali dla dzieci niespodziankę z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Była pizza, ciasto oraz napoje.
Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.
Wych. kl. Barbara Saska

Zdjęcia w zakładce Galeria.