PIKNIK RODZINNY

WP_20160611_10_12_59_Pro

WP_20160611_10_19_38_ProWięcej zdjęć w zakładce Galeria.

11 czerwca odbył się w naszej szkole kolejny już PIKNIK RODZINNY. Całą imprezę otworzyła p. dyrektor Elżbieta Niemczyk, witając uczniów, ich rodziców, dziadków, absolwentów, nauczycieli i wszystkich sympatyków ,,czwórki” oraz zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: przewodniczący Rady Miejskiej – p. Zbigniew Dragan, radny Rady Miejskiej – p. Kazimierz Rachowiecki, zastępca Burmistrza – p. Witold Runowicz, pełniąca obowiązki dyrektora Gimnazjum Ekologicznego nr 3 z OI – p. Aldona Rak oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Wśród smakołyków gastronomicznych znalazły się pyszne, upieczone przez rodziców ciasta, kolorowe, wiosenne sałatki, napoje oraz kiełbaski ufundowane przez państwa Magdalenę i Radosława Czaplów. W tym roku impreza przepełniona była wieloma atrakcjami. Pierwszą z nich był mecz nauczycieli z uczniami, który zakończył się wynikiem 3:0. Dla chętnych dzieci zorganizowane zostały konkurencje sportowe, w których mogły wykazać się zręcznością, zwinnością i szybkością. Wśród maluchów największą popularnością cieszyło się stoisko – Malowania Twarzy oraz Kreatywny Kącik, gdzie dzieci same tworzyły małe dzieła sztuki z przygotowanych różnorodnych elementów. Inne atrakcje pikniku to między innymi turniej warcabowy, jazda konna, możliwość obejrzenia z bliska koparki, którą udostępnili państwo Agnieszka i Tomasz Muchowie. Stoisko z atrakcjami przygotowała również p. Agnieszka Osiewała – młodszy specjalista Straży Miejskiej. Tutaj dzieci brały udział w konkursach związanych z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku. Nagrodami były oczywiście odblaski. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele Gimnazjum nr 3 z super atrakcją paintballem, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Podczas trwania całej imprezy nie zabrakło wspaniałych występów wokalnych w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego. Zarówno klasy młodsze jak i starsze popisywały się swoimi umiejętnościami, prezentowały swoje talenty. Był balet, taniec nowoczesny oraz ZUMBA. Organizacją pikniku zajęły się panie: E. Seroczyńska i E. Cywka.
Zabawa w czasie pikniku była przednia, wszyscy doskonale się bawili i korzystali z licznych atrakcji. Na kolejną, równie udaną imprezę integrującą całe środowisko lokalne, zapraszamy już we wrześniu. Dziękujemy serdecznie sponsorom oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom.

H. Kowalska