ZOBACZ, CO JUŻ POTRAFIĘ w "małej czwórce"

3 marca 2016 r. w „małej czwórce” przy ul. Ludowej odbyła się uroczystość „Zobacz, co już potrafię”. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie klas II d, II e i III c pod opieką swoich wychowawców, zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie: tańca, śpiewu, recytacji, gry na instrumentach. Zgromadzeni goście: p. dyrektor Elżbieta Niemczyk, p. wicedyrektor Arkadiusz Piasecki, rodzice oraz dziadkowie oczami dziecka zostali wprowadzeni w świat teatru, filharmonii, koncertów muzycznych i spektakli baletowych. Mogli też wysłuchać popisów recytatorskich w j. angielskim. Na koniec uczniowie wszystkich trzech klas wspólnie zaśpiewali piosenkę pt. „Zostań moją przyjaciółką”. Porwała ona i zintegrowała „aktorów” i „widzów” poprzez wspólną zabawę. Wspaniały występ został nagrodzony gromkimi brawami.

P1000834Barbara Saska, Lucyna Więdłocha, Urszula Spring

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.