TO JUŻ POTRAFIĘ

To już potrafię
Pod takim tytułem w dniach 2 i 3 marca odbyły się w naszej szkole prezentacje dla rodziców. Każdego roku, po podsumowaniu pierwszego semestru, uczniowie klas I – III chwalą się przed najbliższymi swoimi wiadomościami i wszechstronnymi umiejętnościami m.in. tanecznymi, recytatorskimi, aktorskimi i językowymi. W bieżącym roku szkolnym nie było inaczej i jak zwykle najmłodsi uczniowie udowodnili wszystkim, że wiele się nauczyli i że powoli budzą się w nich różnorodne talenty. Wśród popisów nie zabrakło przepięknych, radosnych, inscenizowanych piosenek, a także wierszy w językach angielskim i niemieckim. Klasy drugie zaprosiły publiczność do szkolnego teatru na wspaniałe przedstawienia: ,,Proszę państwa, oto Rok” oraz ,,Ucieczka smoków”. Nie zabrakło również układów tanecznych: baletu oraz tańca współczesnego. Wszyscy mali aktorzy występowali w przepięknych strojach, na bajecznie przystrojonej scenie. Zaproszeni goście byli dumni ze swoich pociech i obdarowali ich gromkimi brawami. Wśród widzów obecny był również wiceburmistrz ds. Rozwoju Miasta – p. Witold Runowicz, dyrekcja Szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Na zakończenie dyrektor szkoły p. Elżbieta Niemczyk podziękowała artystom oraz nauczycielom, natomiast zgromadzonym rodzicom pogratulowała wspaniałych, twórczych, ambitnych i utalentowanych pociech oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Nad całością imprezy czuwała p. Anna Janecka.

20160302_164053

20160302_165117

Halina Kowalska

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.