Bal karnawałowy

W środowe przedpołudnie, 27 stycznia, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu hol zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła wspaniała orkiestra, która nikomu nie pozwoliła się nudzić. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach przygotowanych przez klasy II i III. Konkursowe nagrody ufundował Mały Samorządzik Uczniowski. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

Alina Gładysz, Barbara Saska

image1

image2