SERDUSZKA

Miliony serc – jeden wspólny cel.

16 listopada, w ramach ogólnopolskiej akcji ,,STOP wariatom drogowym”, pierwszoklasiści mieli zaszczyt gościć u siebie  w klasach wiceburmistrza ds. Funkcjonowania Miasta – p. Małgorzatę Greiner oraz p. Łukasza Masyka i dyrektor SP 4 z OI p. Elżbietę Niemczyk. Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych pani burmistrz wyjaśniła dzieciom cel wizyty, opowiedziała o kampanii promującej bezpieczeństwo na drogach. W związku z tym odblaskowe serca rozdawane są już od września wszystkim pierwszakom w całej Polsce.  Pan Łukasz Masyk rozdał je również naszym najmłodszym uczniom. My wiemy, że takie serduszko może uratować niejedno życie. Nasze dzieciaki zobowiązały się przypomnieć swoim bliskim, dlaczego warto jeździć bezpiecznie.

pobrane

H. Kowalska