🍦❤️ Wyjątkowa akcja charytatywna – Lody z Sercem! ❤️🍦

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na wyjątkowe spotkanie przy pysznych lodach w „Babie Jadze”.
📅 Kiedy? Czwartek
🕗 Godzina: 8:00–10:00
Inicjatorem akcji jest Firma Baba Jaga, przy współpracy z firmami AKO oraz CDN Wrocław.
Koszt porcji lodów to 10 zł, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie Laury Borkowskiej i Marysi Radziemskiej.
To doskonała okazja, aby spędzić miło czas, delektując się smacznymi lodami, a jednocześnie okazać serce i pomóc potrzebującym.
Liczy się każda porcja i każdy gest dobroci. Razem możemy zdziałać wiele!
Zapraszamy!
 

Lato tuż za rogiem — letnie łąki naszych Świetlików

Powiał wiatr, łąka zapachniała.
Świeżą koniczyną pokryła się cała.
Brzęczą głośno pszczoły, pracują wytrwale.
Zapylają kwiaty, nie nudzą się wcale.
Słońce mocno grzeje, świat do życia budzi.
Dobry czas nastaje dla zwierząt i ludzi.
W zeszłym tygodniu tematem na świetlicy szkolnej było „Lato tuż za rogiem”.
Świetliki na zajęciach chętnie malowały własne letnie łąki🐞🦋🦆🐄

Wiosenne wianki pełne uroku – konkurs rozstrzygnięty!

Szkolny konkurs pt: „Najpiękniejszy wiosenny wianek” dla uczniów klas I-IV został rozstrzygnięty. Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie. Wianki były piękne, pomysłowe i pełne wiosennego uroku. Zwycięzcami konkursu zostały:
I miejsce- Julia Słabczyńska
II miejsce – Nela Urbańska
III miejsce- Kalina Kost.
Dziękuję wszystkim dzieciom za udział w konkursie, za kreatywność i zaangażowanie.
Organizator konkursu i sponsor nagród: Marzena Kaczmarek
 

🫟🔵 Paintballowa przygoda z okazji Dnia Dziecka 🔴🫟

3 czerwca br. klasa 5a spędziła pełen emocji dzień na paintballu w Bielawie. Było dużo ruchu, śmiechu, współpracy i sportowej rywalizacji. Uczniowie mogli sprawdzić swoją celność, refleks i umiejętność działania w drużynie.
Choć niektóre kulki przypominały o sobie trochę mocniej 🙉, nikomu nie zabrakło dobrego humoru i pozytywnej energii.😁
Po emocjonującej zabawie przyszedł czas na słodki odpoczynek przy lodach.🍦🍦🍦
 

Mali Żacy gotowi na wrzesień 😁

28 maja odbyło się trzecie, ostatnie, spotkanie w ramach Akademii Przedszkolaka-Żaka. Przyszli pierwszoklasiści uczestniczyli w zajęciach rytmiczno-ruchowych oraz zajęciach konstrukcyjnych. Nasze spotkanie zakończyło się rozdaniem dyplomów ukończenia Akademii i wręczeniem „cukierkowych rożków”. Natomiast rodzice mieli okazję porozmawiać z naszymi specjalistkami: Emilią Seroczyńską – terapeutką integracji sensorycznej i Natalią Sieroń – pedagog szkolną.
Do zobaczenia we wrześniu. ❣️🥰🫡

🎭✨ Szkolny Wieczór Talentów za nami! ✨🎭

W czwartek, 28 maja br., w sali widowiskowej Teatru Robotniczego w Bielawie odbył się wyjątkowy wieczór pełen muzyki, tańca, emocji i niesamowitych talentów naszych uczniów. Każdy występ pokazał ogrom pracy, odwagi i pasji młodych artystów. 👏
Podczas wydarzenia można było również podziwiać wystawę prac plastycznych naszych uczniów, którą aktualnie można oglądać w holu szkoły. 🎨
Wspaniale spisali się także nasi konferansjerzy, którzy z energią, humorem i profesjonalizmem poprowadzili całe wydarzenie. 🎤🌟
Dziękujemy rodzicom i gościom za tak liczną obecność oraz ogromne wsparcie i zaangażowanie. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przeżywać te piękne chwile.😊
Serdecznie dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli zbiórkę charytatywną dla Marysi. ❤️
To był naprawdę wyjątkowy wieczór!🎊