
Miesiąc: kwiecień 2026
Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że konkurs plastyczny pt ,,Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”, który został zorganizowany przez Bank Spółdzielczy, w kategorii klas 7-8 wygrała Noemi Vitiello z kl. 7b. Specjalne wyróżnienie trafiło do Bartosza Śmietany z kl. 7d.
Uczniowie otrzymali bon podarunkowy w wysokości 300 złotych do Media Expert!!!! Wielkie gratulacje dla uczniów klas 7 !!!!!!!!!!

Do boju, chłopcy!
Uczniowie SP4 w Bielawie z rocznika 2017, trenujący na co dzień w klubie UKS Siódemka Bielawa, zajęli 2. miejsce w ogólnopolskim turnieju piłkarskim Bielik Cup w Poznaniu.
Po dwóch dniach pełnych emocji i trudnych meczów chłopcy z naszej szkoły wraz z kolegami z drużyny zapewnili sobie udział w ogólnopolskim finale w Krakowie, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami z Polski.



Piłkarski sukces chłopców
29 marca odbył się turniej STRZEGOM FOOTBALL CUP organizowany przez miejscowy AKS. Mali piłkarze (Adam Struchowski i Bartosz Beznowski z kl. 2b oraz Wojciech Gryś z kl. 2a) drużyny AP Sparta Ostroszowice pokazali, że radość z gry połączona z ciężką pracą na treningach idzie w jednym kierunku – Zwycięstwo w Turnieju.
Spartanie Trenera Wojciecha Struchowskiego wygrali wszystkie spotkania i zakończyli zawody na pierwszym miejscu. Wielkie brawa 

Świąteczne akcenty w kl. 2b
Dzieląc się jajkiem, w te piękne Święta, życzymy samych radości. Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście, dobrobyt niech zawsze u Was gości. Wesołego Alleluja życzy klasa 2b.
Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty!
W tegorocznym Konkursie Wielkanocnym wzięło udział 14 osób – wszystkie prace zasługują na wyróżnienie.

Uczestnikom dziękujemy za kreatywność i zaangażowanie!
Życzymy radości, uśmiechu i pięknych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół!
Wiosna na talerzu🥒🍅🥬
Klasa 2d przygotowała zdrowe, wiosenne kanapki, które nie tylko pięknie wyglądały, ale też pysznie smakowały. To była świetna lekcja zdrowego odżywiania.
Wytańczyła złoto!
29 marca uczennica klasy 3a, Kasia Gryś, zajęła 1.miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego (kat.10-11H) – PRUSICE DANCE FESTIVAL 2026.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 


Niepełnosprawni są wśród nas
1 kwietnia odbyła się w klasie 1c pogadanka na temat: „Niepełnosprawni wśród nas” przeprowadzona przez p.pedagog, Kamilę. Dzieci uczyły się empatii, przełamywania stereotypów, a przede wszystkim przekonały się, że osoba z niepełnosprawnością to człowiek z takimi samymi potrzebami, jak każdy inny.
W zdrowym ciele zdrowy duch!
We wtorek klasy 4a i 5b wybrały się na siłownię FitPoint w Bielawie w ramach przyrody oraz edukacji zdrowotnej 

Uczniowie zapoznali się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na poszczególnych sprzętach 
Dzięki pani Karolinie Kaźmierczak również mogli uczestniczyć w zajęciach fitness za co bardzo dziękujemy! 
Dziękujemy również panu Kamilowi Kuklewskiemu, który zawsze przyjmuje nas z otwartymi ramionami i uśmiechem na twarzy! 

To był intensywny i bardzo miły dzień! 



