zDolny Ślązak już niebawem!

📣📣📣Uwaga❗️Uwaga❗️📣📣📣

Już 15 października 2024 rusza kolejna edycja konkursów
zDolny Ślązak.

W roku szkolnym 2024/2025 zostaną przeprowadzone konkursy z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, biologii, matematyki, chemii, fizyki, geografii oraz historii.

Do udziału zachęcamy przede wszystkim uczniów klas 7 i 8, ponieważ zgodnie z regulaminem na wszystkich poziomach nauczania obowiązuje ten sam test, a stopień trudności jest wysoki.

Dokumenty do pobrania:
W ramach przygotowania do konkursów polecamy zapoznać się z ARKUSZAMI KONKURSOWYMI Z POPRZEDNICH LAT😀💪

🔔 Termin zapisów oraz przekazywania kart zgłoszeń do 10 października 2024 🔔

Wszelkie pytania dotyczące konkursów należy kierować do szkolnego koordynatora 👉 pani Magdaleny Zagórskiej-Bajron lub nauczycieli uczących danego przedmiotu.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu dzisiejszym odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego, które poprzedziła kampania wyborcza.
Frekwencja dopisała!👍 Do głosowania przystąpiło 85% uprawnionych.🙂

❣️ Największym zaufaniem obdarzeni zostali:
✔️ Szymon Gawron z klasy 6c
✔️ Gracjan Sutuła z klasy 8b