Program Stypendialny Horyzonty

Trwa rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty!
Uczniów i uczennice z małych miejscowości, którzy kończą szkołę podstawową i chcą rozpocząć naukę w najlepszych liceach i technikach w dużych miastach, zapraszamy do zgłaszania się do Stypendium Horyzonty.
Uczniów z naszego województwa szczególnie zapraszamy do Wrocławia – do VIII Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 10. W ramach stypendium uczniowie otrzymują wsparcie finansowe przez całą szkołę średnią w postaci:
➡️ finansowania opłat za bursę, wyżywienia i komunikacji miejskiej w mieście nauki
➡️ wspólnych wyjazdów na wakacje i ferie
➡️ dodatkowych kursów językowych
➡️indywidualnego wsparcia w rozwijaniu pasji, wiary we własne możliwości i w wyborze dalszej drogi.
Ponadto w każdym mieście mamy swojego koordynatora regionalnego, który organizuje cykliczne spotkania scalające społeczność stypendialną i dające możliwość poznania miasta, a także utrzymuje indywidualny kontakt ze stypendystami oraz wspiera ich na każdym etapie. To wszystko zapewnia program Fundacji EFC i Fundacji Rodziny Staraków. Zgłaszać się można do 31.03, a więcej dowiecie się tutaj: www.efc.edu.pl/programy/horyzonty
Czekamy na Wasze zgłoszenia!