Z 偶ycia klasy 3b馃榿

Ostatni tydzie艅 to sporo powt贸rek w klasie 3b 馃檪 Ale kto powiedzia艂, 偶e musz膮 by膰 nudne i stresuj膮ce? My si臋 przy nich 艣wietnie bawimy! 馃檪 Po utrwaleniu wiadomo艣ci o g贸rach 馃彅鉀帮笍 stworzyli艣my ich pi臋kne krajobrazy, natomiast gam臋 i poszczeg贸lne d藕wi臋ki po膰wiczyli艣my na prawdziwym instrumencie 馃幎馃幑 馃檪 Nie zabrak艂o p贸藕niej czasu na ma艂e muzyczne improwizacje 馃榿
A dzi艣 uczniowie wybrali si臋 na spacer po okolicy.馃檪 Naszym celem by艂 punkt widokowy – obserwator.馃檪 Droga cho膰 nied艂uga, troch臋 nas wym臋czy艂a.馃槃 Ale widoki z g贸ry wszystko nam wynagrodzi艂y.馃槉 Uda艂o nam si臋 odnale藕膰 nasz膮 szko艂臋, jezioro, a nawet niekt贸re z naszych dom贸w.馃彙 Mieli艣my okazj臋 zobaczy膰 oznaczenie szlaku turystycznego oraz szuka膰 i trzyma膰 si臋 go, by si臋 nie zgubi膰. Jak nasi koledzy z innych klas do艂膮czyli艣my do akcji „Przytul drzewo”.馃尦馃尣 I wiecie co? Znale藕li艣my ju偶 jesie艅, w lesie ju偶 si臋 pojawi艂a.馃崄馃崅 Stworzyli艣my te偶 pami膮tki z tej wycieczki na kamieniach.馃檪