Odwiedzili krainę Indian

W dniu 14 września 2023 r. uczniowie klasy 5B razem z p. Joanną Goldmann i p. Iwoną Drozdowską odbyli wycieczkę do Western City koło Karpacza. Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję jeździć konno pod opieką czujnych kowbojów, jak również przejechać się kolejką jeżdżącą po wyznaczonym torze na początku miasta. Ponadto strzelali z łuku indiańskiego, rzucali do celu podkową, włócznią, rywalizowali we wspinaczce na Pal Męczarni. Uczestniczyli także w pokazach: pojedynku rewolwerowców, tańca indiańskiego i rewolwerowca z coltami. Odwiedzili również biuro Szeryfa, w którym strzeże się prawa i porządku, Western Press, Sklep Kolonialny, Pocztę oraz stojący w pobliżu Saloonu Bank. Świetnie bawili się także w oryginalnym barze – Chacie Trapera proponującym wiele traperskich przysmaków. Miłą niespodzianką dla uczniów było także spotkanie ze zwierzętami żyjącymi w parku rozrywki. Zapraszamy do galerii.