Sukces uczniów kl. 3a

16 maja 2023 r. uczniowie klasy 3a: Andrew Gabriela, Kochmańska Celina, Pokora Aleksandra, Stanisz Mikołaj, Soroka Mikołaj i Zięba Paweł reprezentowali naszą szkołę w III edycji konkursu ,,Edukacja Regionalna – Patriotyzm Jutra”, który odbył się w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu – Filia w Wałbrzychu. Zadania konkursowe polegały na przedstawieniu pracy składającej się z 16 zdjęć, będącej dokumentacją wybranych przez uczniów miejsc: obiektów charakterystycznych dla regionu związanych z jego historią, kulturą, przyrodą oraz opowiedzeniem przez uczniów o wykonanych miejscach. Tematem pracy były: ,,Atrakcje Bielawy – miasta położonego u podnóża Gór Sowich”. Uczniowie bardzo ciekawie opowiadali o wybranych obiektach naszego miasta i dostali się do Gali Finałowej, która odbędzie się w czerwcu w Jeleniej Górze. Grupę uczniów do konkursu przygotowała pani Beata Saj.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i trzymamy kciuki na dalszym etapie.👏🥰✊