Magiczne spotkanie

Nasza szkoła bierze udział w programie „Edukacja do starości. Nawzajem sobie potrzebni”, którego celem jest umocnienie więzi międzypokoleniowej oraz ukazanie młodemu pokoleniu, jak wartościowi są ludzie w starszym wieku, jak wiele możemy czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Podjęliśmy już pierwsze kroki w realizacji programu, odwiedzając podopiecznych Zespołu Ośrodków Wsparcia w Bielawie.
Nasze uczennice zaprezentowały piękny program artystyczny, który zachwycił „starszych” widzów. Był śpiew, taniec, gra na gitarach oraz życzenia. Nie mogło też zabraknąć wspólnych rozmów i zabawy. Podopieczni pokazali uczniom, że również potrafią tańczyć, dobrze się bawić i korzystać z życia, jeśli tylko zdrowie pozwala. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu poznaliśmy także byłych nauczycieli naszej szkoły, małżeństwo, Państwo Stanisława i Halinę Kukułka, którzy serdecznie wspominają naszą placówkę. Pan Stanisław bardzo wzruszył się, że doczekał tej chwili i mógł zobaczyć tak żywiołowe uczennice swojego dawnego miejsca pracy. Dziewczynki także nie kryły wzruszenia, a jednocześnie dumy z tego, jak wiele radości i uśmiechu wywołały na twarzach tak wspaniałych ludzi. Przy okazji złożyliśmy życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka, wręczając również upominki. Podopieczni też nie pozostali dłużni i obdarowali dziewczynki słodkimi misiami. To było cudowne, pełne pozytywnych uczuć spotkanie, które pozostanie w naszych sercach z pewnością na długo❤️ i czekamy z niecierpliwością na kolejne😊
 
⭐️ Bardzo dziękuję za piękne występy, zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły uczennicom: Alicji Weigelt, Jagodzie Kipie, Zuzannie Strużyńskiej,
Zuzannie Grzesiak, Amelii Borkowskiej, Roksanie Rogalskiej, Oliwii Jeziorskiej, Natalii Guziak, Natalii Szeląg, Martynie Waligórze i Mai Żabickiej❤
⭐️ Dziękuję p. Dominice Rogackiej za pomoc w przygotowaniu uczennic do występu oraz za opiekę i zaangażowanie we wspólne wyjście ❤
⭐️ Dziękuję p. Grażynce Kubiak za przygotowanie pięknych upominków ❤️
Jesteście WSPANIAŁE ❤️
Koordynator programu: Justyna Grzesiak