Integracyjny piątek z projektem w tle

W piątek, 2 września, uczniowie naszej szkoły realizowali projekt pt. Czy znasz swoją szkołę i okolicę?. Jednym z zadań w ramach zajęć było ułożenie wierszyka i różnych łamigłówek związanych z „Czwórką” lub jej okolicą 😊 Kreatywność uczniów nie zna granic 😁
Poniżej próbki ich twórczości 🙂
👇👇👇
 
Uczniowie klasy (już) 2b po raz pierwszy po przerwie wakacyjnej spotkali się w swojej klasie 🙂 śmiechom, uściskom, przytulasom nie było końca 😁 Przecież nie widzieliśmy się 2 miesiące! 😋
Pracując w grupach, przypomnieliśmy sobie, co znaczy być bezpiecznym w szkole, jak bezpiecznie do niej dojść i wrócić do domu. Wiemy, co to jest droga ewakuacyjna, jak jest oznaczona oraz jak się nią poruszać. W ramach projektu stworzyliśmy plakat naszej szkoły🏫 oraz wybraliśmy się na spacer po okolicy 🙂
Natomiast uczniowie klas 5a, 5b, 6a, 6b rozpoczęli rok szkolny integracyjną wycieczką na Leśny Dworek.🌲🦋 Atrakcją były nie tylko wspólna kiełbaska przy rozpalonych ogniskach🔥, ale także zbiór prawdziwków, zabawy integracyjne na świeżym powietrzu.😁🌻🌿