Rozpocz臋cie roku szkolnego 2022/2023 za nami 馃檪

Sta艂o si臋! Wakacji nadszed艂 kres! 馃槩
1 wrze艣nia to czas powrotu w szkolne mury. Z lekkim smutkiem, ale te偶 i odrobin膮 ciekawo艣ci, wypocz臋ci i pe艂ni energii do pracy wsp贸lnie z kole偶ankami i kolegami, nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi go艣膰mi powitali艣my nowy rok szkolny 2022/2023.
Wszystkich zebranych serdecznie przywita艂a dyrektor szko艂y, pani Monika Stachowska, 偶ycz膮c wielu sukces贸w, wytrwa艂o艣ci, zdrowia oraz wiary we w艂asne mo偶liwo艣ci. Szczeg贸lne 偶yczenia skierowa艂a do pierwszoklasist贸w. By艂 to dla nich dzie艅 wyj膮tkowy! Opr贸cz tego, 偶e pierwszy raz zadzwoni艂 dla nich szkolny dzwonek, z艂o偶yli uroczyste 艣lubowanie i zostali pasowani na uczni贸w.鉂
Przed nami czas wyt臋偶onej pracy, nauki i zabawy. Ale nie martwcie si臋鈥 ju偶 za 42 tygodnie (czyli za 294 dni) zako艅czenie roku szkolnego i kolejne wakacje!!!馃榿馃槑