🍩🍩🍩 Tłusty czwartek 🍩🍩🍩

Pączki, pączki, pączusie❤️❤️❤️
Klasa 1a pozdrawia 🥰😎

Czwartek tłusty – dniem rozpusty, każdy zajada pączek tłusty. Czy to jeden 🍩 czy to dwa 🍩🍩, a czasem ile się da. 🍩🍩🍩🍩🍩 Ja Ci życzę dziś smacznego, zjedz pączka chociażby jednego!😋
Brzuszki uczniów 1b nakarmione, ale nasze plastyczne pączusie też wyglądają smakowicie 😊
Tłusty czwartek 🍩🧁🥯 –> dzień słodkości dał uczniom klasy 3a wiele radości 😁😋

🍩Tłusty czwartek w kl. 3c🧁
Zgodnie z tradycją dzisiaj w naszej klasie świętowaliśmy Tłusty Czwartek. 🍩🍩🍩
Dzień rozpoczęliśmy od poznania tradycji i obrzędów związanych z tym świętem. Czytaliśmy przysłowia i wierszyki o pączkach. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy piękne prace plastyczne. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku w postaci pączków i faworków.
Bardzo dziękujemy Oliwce, Zuzi oraz Rodzicom. 🥰😊❤️

Tłusty czwartek w klasie 3d 🍩🍩🍩

W klasie 4b tradycyjnie obchodzimy tłusty czwartek. 🍩
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, a w szczególności Paniom: Agnieszce Pali, Aleksandrze Siejk, Monice Ślipczynko i Sylwii Bzowej za osłodzenie nam tego dnia! Było pysznie😘❤
Tłusty czwartek i walentynkowe komplementy w klasie 5b 💖
Dzisiaj na godzinie wychowawczej obchodziliśmy dwa święta: zaległe walentynki (przez zdalne nauczanie) połączone z pysznościami karnawałowymi, ofiarowanymi przez klasową radę rodziców.💗 Delektowaliśmy się oponkami🍩 upieczonymi przez Panią Sylwię Bzową i obdarowaliśmy siebie sercowymi komplementami.