Jasełka w naszej szkole

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie kl. III a pod opieką p. Arlety Żmudy, p. Beaty Saj i p. Małgorzaty Subocz wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili scenkę z narodzin Pana Jezusa. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Po jasełkach klasy I-III śpiewały kolędy i pastorałki. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko…

Uczniowie „Małej” Czwórki również dołożyli wielu starań, by przedstawionymi jasełkami oraz pięknym śpiewem wprowadzić wszystkich w magiczną atmosferę świąt, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.

Galeria zdjęć z jasełek w „Dużej” Czwórce

Galeria zdjęć z jasełek w „Małej” Czwórce