Pasuję Cię na Sztubaka!

20160906_113424

We wtorek 6 września 2016 w naszej szkole odbyło się pasowanie nowych uczniów klas czwartych na „czwartoklasistów”.  Uczniowie klas 4a, 4b i 4c zostali poddani próbie współczesnych otrzęsin. Konkurencje przygotowane przez panią Agnieszkę Mruk dotyczyły różnych dziedzin. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć numer swojej klasy na podłodze za pomocą odpowiedniego ułożenia ciał, ustawić się od najmłodszego do najstarszego, ustawić się w rzędzie według wzrostu, ukończyć bieg klasowy trzymając się za nitkę czy też napisać jak najwięcej wyrazów zawierających literkę „Ó”, „Ż” lub „H”. Klasę 4a wspierała wychowawczyni pani Magdalena Zagórska-Bajron, 4b pani Małgorzata Murszewska i 4c pani Maria Osiewała. Zmagania naszych „sztubaków” obserwowali pani dyrektor Elżbieta Niemczyk i pan wicedyrektor Arkadiusz Piasecki. Naszym czwartoklasistom życzymy sukcesów w nauce i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

M.J