Konkurs Plastyczno-Literacki “ŚWIAT I JA”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Wielki Test Edukacyjny “ŚWIAT I JA”, którego tegoroczna edycja przebiega pod hasłem: “Dziwny Rok”.

Rok 2020 jest najdziwniejszy ze wszystkich w XXI wieku. Nasze życie codzienne, relacje z innymi, sposób spędzania czasu oraz nasze możliwości rozwoju bardzo się zmieniły. W jaki sposób ten rok wpłynął na Ciebie, Twoich bliskich i cały świat? Czy jest to dla Ciebie czas stracony czy raczej czas większych możliwości? Jak wygląda życie Twoje i innych w tych nietypowych czasach?

Przedstaw swoją pracę: jaki dla Ciebie jest ten dziwny rok?

W ramach konkursu uczeń może wykonać pracę plastyczną (np.: rysunek, kolaż, plakat, wyklejanka itp.) i/lub pracę pisemną (np.: praca albumowa, sprawozdanie, reportaż itp.)
Do konkursu zapraszamy uczniów szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, ośrodków szkolno-wychowawczych, domów kultury i innych placówek edukacyjnych.

Zgłoszenia konkursowe wraz z potwierdzeniem wpłaty i pracami można nadsyłać na adres organizatora do dnia 30 listopada listownie bądź mailowo.

Szczegółowe informacje i karta zgłoszenia 👉 Regulamin_konkursu ŚWIAT_I_JA_2020