Konkurs plastyczny „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe” organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Celem konkursu jest zwiększenie rozpoznawalności oznaczenia PRODUKT POLSKI i zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, która w kreatywnej i ciekawej formie przedstawi temat „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.
Technika pracy jest dowolna (np. rysowanie, malowanie, wydzieranie, mieszanie technik, itp.)
Uczniowie klas IV-VI w swoich pracach muszą wykorzystać dodatkowo oznaczenie PRODUKT POLSKI zgodnie ze wzorem:

Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach wiekowych:
  1. klasy I-III szkół podstawowych;
  2. klasy IV-VI szkół podstawowych.
Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia wraz z pracą konkursową do 30.11.2020 r. w formie elektronicznej na adres: wroclaw@kowr.gov.pl
W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS PLASTYCZNY „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Do wygrania m.in. tablety, hulajnoga i aparat instax mini 9!!
Więcej szczegółów w Regulaminie.

Do pobrania: